Whirlpool MWF 421 BL
Mikrovlnná trouba Whirlpool MWF 421 BL
Whirlpool MWF 421 BL
Moderní volně stojící mikrovlnná trouba v tmavém designu z nabídky známého výrobce spotřebičů. Snadno se ovládá, a i když nejste zrovna technický typ tak se s ní skamarádíte velmi rychle. K dispozici máte funkce JetStart, Defrost, Gril, kombinace mikrovln a grilu, a také AUTO Cook – možnost použití automatických receptů.
parametry trouby Whirlpool MWF 421-BL
| výrobce | Whirlpool |
| maximální příkon | 800 W |
| energetická třída | A |
| umístění | volně stojící |
| barva | černá |
| průměr talíře | |
| otvírání dveří | doleva |
| funkce rozmrazování | Ano |
| objem trouby | 25 litrů |
| hmotnost trouby | 17.3 Kg |
| výška | 32 cm |
| šířka | 49 cm |
| hloubka | 42.6 cm |
| gril | Ano |
