Nejlepší chytré hodinky

Nejlepší chytré hodinky

Chytré hodinky zaznamenaly v posledních letech velký boom a jsou jasně nejprodávanějším artiklem v segmentu takzvané nositelné elektroniky. K dispozici jsou modely v různých cenových relacích, které se liší především výbavou. Základní modely mají pouze několik „smart“ funkcí, ty dražší jsou na tom pochopitelně o dost lépe.

Všechny chytré hodinky pochopitelně umí zobrazit čas a datum. Jinak by to přece nebyly chytré hodinky. Většina z nich se také umí spojit s chytrým telefonem, a ukazovat nebo i vyřizovat hovory a nebo SMS zprávy. Telefon tak můžete mít klidně někde v batohu a přitom jste stále v obraze.

Velmi oblíbenou funkcí zejména u sportovců je také měření tepu na zápěstí. Tuto funkci ale mají některé hodinky, obvykle ty dražší. Mezi další často využívané funkce patří také krokoměr, integrovaný GPS přijímač pro navigaci a nebo záznam trasy, akcelerometr, výškoměr, gyroskop, přehrávač hudby, NFC platby a další užitečné funkce.

Hodinky od některých známých značek jsou také symbolem určitého stylu. Například pro fanoušky Applu snad ani jiné hodinky nepřipadají v úvahu. A stejně jako ostatní smart věcičky je potřeba také u chytrých hodinek myslet na jejich nabíjení.

Nejlepší chytré hodinky