Nejlevnější mikrovlnné trouby

Nejlevnější mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba je v dnešní uspěchané době velmi důležitým pomocníkem v mnoha domácnostech a také ve firmách. Jejím hlavním posláním je ohřívání hotových pokrmů, ale hlavně moderní mikrovlnky toho umí daleko více. V mikrovlnce můžete třeba rozmrazovat maso, grilovat a nebo třeba vyvařovat kojenecké lahve.

Nejčastěji se setkáváme s mikrovlnkami jako volně stojícím spotřebičem, ale k dispozici jsou i vestavné. Ty jsou často řešeny dodatečným rámečkem pro vestavbu, kterým se doplní volně stojící trouba.

Nejlevnější mikrovlnné trouby v 1. pololetí roku 2020:

  1. ECG MTM 1771 WE – jednoduchá mikrovlnná trouba s klasickým ovládáním, která se hodí pro nenáročné uživatele, dá se objednat za cenu od 999 korun.
  2. Daewoo KOR 6S20W – snadno ovladatelný model klasické mikrovlnky, která se dá pořídit už za cenu 1099 korun.
  3. ECG MTM 2070 W – menší volně stojící mikrovlnka s klasickým analogovým ovládáním, která se dá v tomto období také pořídit za cenu startující na částce 1099 korun.
  4. Daewoo KOR 6LC7 – klasická bílá mikrovlnka s mechanickým ovládáním, která má vnotřní objem 20 litrů. V českých eshopech se dá v daném období objednat za pořizovací cenu již od 1149 korun.
  5. Sencor SMW 1817BK – za stejnou cenu můžete mít také tento model značky Sencor, který je jako jediný v tomto přehledu dostupný v tmavém provedení. Koupit se tedy dá za 1149 korun.

Nejlevnější mikrovlnné trouby