Aku vrtačka MILWAUKEE C14 PD-22C
Aku vrtačka MILWAUKEE C14 PD-22C
Oblíbená profesionální akumulátorová vrtačka z nabídky známého výrobce. V tomto balení je se dvěma akumulátory. Má celokovovou převodovku, LED osvětlení pracovní plochy a také ukazatel stavu baterie.
MILWAUKEE C14 PD-22C
parametry aku vrtačky vrtačka MILWAUKEE C14 PD-22C
| výrobce vrtačky | Milwaukee |
| hmotnost včetně baterie | 1.9 kilogramu |
| napětí | 14,4 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | až 45 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 45 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | celokovová |
| počet utahovacích momentů | 23 stupňů |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano, do průměru 13 mm |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
