Aku vrtačka PowerPlus POWC1070
Aku vrtačka PowerPlus POWC1070
Velmi oblíbené akumulátorová vrtačka , vhodná pouze pro domácí a hobby použití. Za velmi dobrou pořizovací cenu dostanete solidní nářadí pro občasné vrtání a utahování. Do sklíčidla upnete vrták s maximálním průměřem stopky 10 mm.
vrtačka PowerPlus POWC1070
parametry aku vrtačky PowerPlus POWC1070
| výrobce vrtačky | Powerplus |
| hmotnost včetně baterie | 1.3 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 25 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | |
| maximální průměr vrtání do oceli | |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 17 + 1 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano, do průměru 10 mm |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
