Aku vrtačka MILWAUKEE M12 CPD-202C
Aku vrtačka MILWAUKEE M12 CPD-202C
Profesionální malá akumulátorová vrtačka známého výrobce s možností příklepu. V balení ji naleznete hned se dvěma bateriemi s kapacitou 2 Ah. Při registraci výrobku dostanete od výrobce dokonce tříletou záruku.
MILWAUKEE M12 CPD-202C
parametry aku vrtačky MILWAUKEE M12 CPD-202C
| výrobce vrtačky | Milwaukee |
| hmotnost včetně baterie | 1.3 kilogramu |
| napětí | 12 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 37 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | |
| maximální průměr vrtání do oceli | |
| kapacita baterie | 2 Ah |
| převodovka | |
| počet utahovacích momentů | |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano, do průměru 13 mm |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
