Aku vrtačka Metabo BS 18 LT Compact 602102530
Aku vrtačka Metabo BS 18 LT Compact 602102530
Velmi oblíbená a dobře prodávaná akumulátorová vrtačka od dobře známého výrobce ručního nářadí. Je navržená pro firemní zákazníka a montážníky. Skvěle padne do ruky a je dobře vyvážená.
vrtačka Metabo BS 18 LT Compact 602102530
parametry aku vrtačky Metabo BS 18 LI 602207500
| výrobce vrtačky | Metabo |
| hmotnost včetně baterie | 1.6 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 60 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 2 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
