Aku vrtačka Narex ASV 18-2A 65404827
Aku vrtačka Narex ASV 18-2A 65404827
Oblíbená profesionální akumulátorová vrtačka od známého výrobce, která je dobrou volbou pro firmy a montážníky. Má integrované LED osvětlení a utahovací moment můžete nastavit do 21 poloh. Sklíčidlo je připraveno na vrtáky až do průměru 13 milimetrů.
vrtačka Narex ASV 18-2A 65404827
parametry aku vrtačky Narex ASV 18-2A 65404827
| výrobce vrtačky | Narex |
| hmotnost včetně baterie | 1.92 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 60 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 40 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 21 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
