Aku vrtačka DeWALT DCD771C2
Aku vrtačka DeWALT DCD771C2
Velice žádaná akumulátorová vrtačka známého výrobce, která kromě využití v náročnější domácnosti najde jistě uplatnění i ve firmách. Nejzajímavější je na ní poměr mezi cenou a jejím výkonem. Skvěle padne do ruky, podobně jako ostatní vrtačky firmy. Má dostatečný výkon pro veškeré vrtání i utahování a snadno nastavitelný utahovací moment.
vrtačka DeWALT DCD771C2
parametry aku vrtačky DeWALT DCD771C2
| výrobce vrtačky | DeWalt |
| hmotnost včetně baterie | 1.65 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 42 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 30 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 1.3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 15 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
