Aku vrtačka Makita HP457DWE
Aku vrtačka Makita HP457DWE
Velmi oblíbená akumulátorová vrtačka od známého výrobce nářadí. V balení naleznete hned dvě baterie, což v kombinaci s nabíječkou schopnou baterii nabít do jedné hodiny znamená, že budete mít dostatek energie na celý den. Hodí se hladně pro domácnost a stavbu, ale vystačí si s ní i nejeden řemeslník. Pro profesionální použití by to ale sneslo vyšší model.
vrtačka Makita HP457DWE
parametry aku vrtačky Makita HP457DWE
| výrobce vrtačky | Makita |
| hmotnost včetně baterie | 1.7 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 42 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 36 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 1.3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Nemá |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
