Aku vrtačka Bosch GSB 18-2-LI Plus
Aku vrtačka Bosch GSB 18-2-LI Plus
Nejprodávanější akumulátorová vrtačka na našem trhu. Za velmi příznivou cenu dostanete velmi kvalitní výrobek, který bohatě stačí na veškeré práce v domácnosti, nebo pro méně náročné živnostníky. Zvládne i vrtání do zdi s příklepem. Na výběr máte ze dvou rychlostí vrtání (utahování) a také z 21 utahovacích momentů. Maximální kroutící moment je 63 Nm. Vrtačka má hmotnost pouze 1.5 kilogramu, a to včetně baterie.
vrtačka Bosch GSB 18-2-LI Plus
parametry aku vrtačky Bosch GSB 18-2-LI Plus
| výrobce vrtačky | Bosch |
| hmotnost včetně baterie | 1.5 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 63 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 2 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 21 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | diodové |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
