Aku vrtačka Black & Decker BDCHD18K1B2
Aku vrtačka Black & Decker BDCHD18K1B2
Velmi oblíbená akumulátorová vrtačka, ideální pro hobby použití. Za velmi příznivou pořizovací cenu dostanete solidní vrtačku, která si poradí s dírou nejenom do dřeva, ale i do železa nebo betonu. Díky integrovanému osvětlení navíc na práci dobře uvidíte. Samozřejmostí je praktický kufřík a druhá baterie. Není určená pro profesionální použití ve firmách.
vrtačka Black & Decker BDCHD18K1B2
parametry aku vrtačky Black & Decker BDCHD18K1B2
| výrobce vrtačky | Black & Decker |
| hmotnost včetně baterie | 1.3 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 40 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 25 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 2 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
