Nejlevnější kuchyňské roboty

Nejlevnější kuchyňské roboty

Běžnou součástí moderních domácností je kuchyňský robot. Při přípravě pokrmů dokáže usnadnit mnoho práce a umožní také dosáhnout skvělých výsledků. Pokud se chystáte pro nákup takového pomocníka, a máte zrovna hluboko do kapsy, možná se Vám bude hodit seznam těch nejlevnějších. Né že by zrovna v tomto segmentu bylo dobré šetřit na ceně na úkor kvality, ale pokud finance skutečně nemáte tak není na výběr.

Nejlevnější kuchyňské roboty v 1. pololetí roku 2020:

  1. Hyundai UM 500 – cenově dostupný kuchyňský robot, který za cenu od 998 korun zvládne šlehání, mísení, hnětení, mixování, sekání, odšťavňování (lis citrusových plodů), strouhání a také krájení.
  2. Sencor STM 3625 VT- designově zajímavý robot, který je v prodeji v mnoha zajímavých barevných verzích se dá v tomto období pořídit již za 1250 korun.
  3. Sencor STM 3620 WH – i na další pozici je robot od Sencoru, tentokráte v o něco starší verzi výše uvedeného modelu. V prodeji je za ceny od 1333 korun.
  4. Bosch MUM 4405 – velice povedený a spolehlivý robot od známého výrobce, který lze v tomto období objednat již za cenu 1400 korun.
  5. ROHNSON R-586 – oblíbený robot s nádobou o objemu 4.1 litru a planetárním systémrm míchání. Objednat se dá již za cenu startující na 1499 korunách.

Nejlevnější kuchyňské roboty