Logitech StreamCam C980

Logitech StreamCam C980

Logitech StreamCam C980: Perfektní Partner pro Streamování a Video Produkci

Logitech StreamCam C980 je výkonná webová kamera navržená s ohledem na potřeby streamerů, vlogerů a kreativců. S vysokým rozlišením a pokročilými funkcemi poskytuje tento model uživatelům nástroj pro vytváření profesionálního a poutavého obsahu.

Vysoké rozlišení a optimalizace obrazu: StreamCam C980 se pyšní Full HD rozlišením (1080p) při 60 snímcích za sekundu, což zajišťuje ostrý a plynulý obraz. Kamera je vybavena vlastním automatickým zaostřováním a automatickou expozicí, což znamená, že se můžete soustředit na obsah bez nutnosti manuálních úprav.

Široký úhel pohledu: S širokým úhlem pohledu 78 stupňů v režimu portrétu nebo 82 stupňů v režimu krajiny, StreamCam C980 zajistí, že do snímku vejde více obsahu. To je ideální pro streamery, kteří chtějí zahrnout více detailů nebo pracují v prostředí s omezeným prostorem.

Zaměřená na uživatele: Logitech se zaměřil na vytvoření kamery, která je intuitivní a snadno použitelná. StreamCam C980 lze připojit jediným kabelem USB-C, což umožňuje rychlý a spolehlivý přenos dat.

Kvalitní zvuk: Důležitým prvkem každého streamu nebo videa je kvalitní zvuk. StreamCam C980 disponuje duálními mikrofony s technologií potlačení šumu, což znamená, že váš hlas bude slyšet čistě a s minimálním rušením.

Flexibilita a stabilita: StreamCam C980 je vybavena praktickým držákem, který lze snadno připojit k monitoru nebo notebooku. Kamera má i možnost na stativu, což poskytuje flexibilitu při uspořádání a pozicování kamery.

Celkově lze říci, že Logitech StreamCam C980 je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí vzít své streamování, vlogging nebo video produkci na vyšší úroveň. S vysokým rozlišením, širokým úhlem pohledu a snadným ovládáním se stává ideálním partnerem pro tvorbu obsahu na internetu.

Recenze Logitech StreamCam C980