Aku vrtačka Extol Craft Lady 402401
Aku vrtačka Extol Craft Lady 402401
Stylová dámská akumulátorová vrtačka od známého výrobce nářadí. Je lehká a dobře padne do ruky. K vrtačce dostanete i stylovou tašku a menší sadu nástrojů.
vrtačka Extol Craft Lady 402401
parametry aku vrtačky Extol Craft Lady 402401
| výrobce vrtačky | Extol |
| hmotnost včetně baterie | 0.95 kilogramu |
| napětí | 12 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 18 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | |
| maximální průměr vrtání do oceli | |
| kapacita baterie | 1.3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 21+1 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano, do průměru 10 mm |
| ukazatel zbývající kapacity baterie |
