Aku vrtačka Black & Decker EGBL14KB
Aku vrtačka Black & Decker EGBL14KB
Oblíbená domácí akumulátorová vrtačka, z bohaté nabídky známého výrobce. Do sklíčidla můžete upnout vrtáky nebo nástroje se stopkou do průměru 10 mm.
vrtačka Black & Decker EGBL14KB
parametry aku vrtačky Black & Decker EGBL14KB
| výrobce vrtačky | Black & Decker |
| hmotnost včetně baterie | 2.9 kilogramu |
| napětí | 14.4 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 23 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 25 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 1.3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | |
| ochrana přetížení motoru | |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano, maximálně 10 mm |
| ukazatel zbývající kapacity baterie |
