Aku vrtačka DeWALT DCD796P2
Aku vrtačka DeWALT DCD796P2
Velmi dobře prodávaná profesionální akumulátorová vrtačka známé značky, která je ideální pro montážníky a firemní zákazníky. Skvěle padne do ruky. Je sice trochu těžší, ale to je daň za velkou kapacitu baterie a do jisté míry také za funkci příklepového vrtání.
vrtačka DeWALT DCD796P2
parametry aku vrtačky DeWALT DCD796P2
| výrobce vrtačky | DeWalt |
| hmotnost včetně baterie | 1.8 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 70 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 40 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní, celokovová |
| počet utahovacích momentů | 15 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
