Aku vrtačka DeWALT DCD791P2
Aku vrtačka DeWALT DCD791P2
Oblíbená profesionální akumulátorová vrtačka od známého výrobce, která je navržená pro každodenní použití. Pořídí si ji hlavně montážníci a pracovníci ve výrobě. Skvěle padne do ruky a její výdrž a výkon jsou skutečně impozantní.
vrtačka DeWALT DCD791P2
parametry aku vrtačky DeWALT DCD791P2
| výrobce vrtačky | DeWalt |
| hmotnost včetně baterie | 1.7 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 70 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 40 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní, celokovová |
| počet utahovacích momentů | 15 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
