Aku vrtačka Black & Decker BDCDD186
Aku vrtačka Black & Decker BDCDD186
Oblíbená hobby akumulátorová vrtačka, perfektní pomocník pro běžnou domácnost. Do sklíčidla můžete upnout vrták o průměru v rozmezí 1 – 10 milimetrů. V balení naleznete samozřejmě nabíječku a jednu baterii.
vrtačka Black & Decker BDCDD186
parametry aku vrtačky Black & Decker BDCDD186
| výrobce vrtačky | Black & Decker |
| hmotnost včetně baterie | 1.6 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 40 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 25 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 10 |
| ochrana přetížení motoru | |
| osvětlení | |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie |
