Aku vrtačka Makita DF347DWLX1
Aku vrtačka Makita DF347DWLX1
Velmi povedená akumulátorová vrtačka za velmi dobrou cenu. V ceně navíc dostanete nabíjecí lampu a sadu bitů. Do sklíčidla se dá upnout vrták až do průměru 10 mm. Při utahování můžete vybírat ze 16 utahovacích momentů.
vrtačka Makita DF347DWLX1
parametry aku vrtačky Makita DF347DWLX1
| výrobce vrtačky | Makita |
| hmotnost včetně baterie | 1.7 kilogramu |
| napětí | 14,4 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 58 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 25 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 1.3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 16 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ne |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ne |
