Aku vrtačka Black & Decker BDCDD12B
Aku vrtačka Black & Decker BDCDD12B
Oblíbená hobby akumulátorová vrtačka, z nabídky známého výrobce. Solidně vrtá a utahuje a dobře padne do každé ruky. K dispozici také máte integrované LED světlo, díky kterému si můžete na práci posvítit.
vrtačka Black & Decker BDCDD12B
parametry aku vrtačky Black & Decker BDCDD12B
| výrobce vrtačky | Black & Decker |
| hmotnost včetně baterie | 1.7 kilogramu |
| napětí | 10.8 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 26 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 25 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | |
| ochrana přetížení motoru | |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie |
