Střešní nosič Fiat Ulysse

Fiat Ulysse je rodinné MPV, které známá automobilka sídlící na Apeninském poloostrově prodávala v letech 1994 – 2010. Jedná se o společný projekt více výrobců a tak sourozenci tohoto modelu jsou téměř totožné vozy Peugeot 806 a Citroen Evasion. Přímého nástupce se Fiat Ulysse nedočkal, ale jeho úlohu v modelové řadě automobilky převzalo SUV Fiat Freemont.

U nás jsou sice známější spíše modely od Peugeotu a Citroenu, ale i tak určitě Fiat Ulysse na silnicích a v autobazarech často potkáte.

Střešní nosič Fiat Ulysse

Střešní nosič Fiat Ulysse vyrábí nejenom velice známá severská firma Thule, ale i celá řada dalších výrobců.

Fiat Ulysse front 20080326

Fiat Ulysse

Fiat Ulysse je vícemístný rodinný vůz, který nabízí prostorné a pohodlné interiérové prostředí pro cestování s větší skupinou osob. Tento vůz je vhodný pro rodiny nebo skupiny, kteří potřebují více místa a komfortu pro dlouhé cesty. Ulysse je dostupný v různých provedeních a konfiguracích sedadel, což umožňuje flexibilitu přizpůsobení vozidla potřebám cestujících a zavazadel. Díky širokému výběru motorů a výbavě nabízí Fiat Ulysse také dobrý výkon a efektivitu, což z něj činí vhodnou volbu pro každodenní použití.

Výbava vozu Fiat Ulysse zahrnuje mnoho moderních technologií a bezpečnostních funkcí, které zlepšují pohodlí a ochranu cestujících. Mezi tyto funkce patří například navigační systém, parkovací senzory, adaptivní tempomat a bezpečnostní asistenční systémy. Kromě toho poskytuje Ulysse také dostatek úložného prostoru pro zavazadla a osobní věci, což zajišťuje pohodlí a uspořádání během jízdy. Fiat Ulysse je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají prostorný a dobře vybavený vůz pro rodinné výlety nebo dlouhé cesty s přáteli.