Střešní nosič Dacia Logan

Dacia Logan je poměrně populární osobní automobil s parametry na pomezí malých vozů a nižší střední třídy. Je prvním modelem, na kterém se výrazně podílel nový vlastník rumunské automobilky, tedy Renault. Logan je na evropských trzích v prodeji od roku 2004.

Na některých trzích v jižní Americe a nebo Asii se kvůli malém povědomí o značce Dacia prodává s logem Renaultu a nebo Nissanu.

Kromě malého sedanu je v prodeji i kombík, který nese označení Logan MCV, který cílí hlavně na živnostníky a firmy.

Střešní nosič Dacia Logan

Střešní nosič Dacia Logan vyrábí nejenom známá švédská firma Thule, ale i mnoho dalších výrobců.

Dacia Logan Facelift front - PSM 2009

Střešní nosič Dacia Logan

Střešní nosič pro Dacia Logan je užitečným příslušenstvím pro ty, kteří potřebují dopravovat větší náklady, jako jsou například kufry, jízdní kola nebo lyže, a nemají dostatek místa uvnitř vozu. Tyto nosiče jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly na střechu vozu a poskytovaly bezpečné a stabilní umístění nákladu. Vzhledem k tomu, že Dacia Logan má pevnou střechu, střešní nosiče jsou nezbytným řešením pro přepravu větších předmětů, které by do vnitřního prostoru vozu nevešly.

Střešní nosiče pro Dacia Logan jsou k dispozici v různých typech a konfiguracích, včetně nosičů typu crossbar, které umožňují připevnit náklad přímo na nosič, a nosičů s boxy pro uložení většího množství zavazadel. Při výběru střešního nosiče je důležité zvážit kapacitu nosiče, maximální hmotnost nákladu, bezpečnostní funkce a kompatibilitu s příslušenstvím, jako jsou uzamykatelné montážní systémy nebo přídavné boxy. Instalace střešního nosiče by měla být provedena podle pokynů výrobce a pečlivě zkontrolována, aby se zajistila bezpečnost a stabilita nákladu během jízdy.