Sencor Scooter One

Sencor Scooter One

Velmi oblíbená elektrická koloběžka od známého výrobce elektrospotřebičů. Vzhledem k tomu, že se dá pořídit za velice konkurenceschopnou cenu patří na našem trhu k neprodávanějším modelům vůbec. Díky své obratnosti a skladnosti je opravdu zejména ve velkém městě zajímavou alternativou k cestování MHD ale i osobním vozem. Na jedno nabití umí ujet až 25 kilometrů, což většině lidí stačí třeba i na dojíždění do práce.

Samozřejmostí je také LED osvětlení, které slouží především pro Vaši bezpečnost, než že by Vám osvítilo cestu v neosvětlených prostorech. Na řidítkách máte k dispozici displej, který zobrazuje zvolený mód, aktuální rychlost jízdy, stav baterie a další důležité. Jako u konkurenčních modelů se i tady můžete spojit prostřednictvím BlueTooth s povedenou aplikací, která nabídne další možnosti a nebo třeba možnost bezpečnostního zámku.

Při zvolení režimu standart s Vámi bude koloběžka uhánět rychlostí 20 kilometrů v hodině, pokud vyberete sport pak se můžete těšit na rychlost až 25 kilometrů v hodině. Vozit se potom budete na pneumatikách s průměrem 8,5 palce a spolehnout se můžete na duální brzdný systém (elektrický a mechanický).

parametry Sencor Scooter One:

výrobce Sencor
dojezd až 25 kilometrů
maximální rychlost 25 kilometrů / hodina
rekuperace energie ne
hmotnost 12,5 kg
nosnost až 120 kg
průměr pneumatik 8,5 „

Sencor Scooter One

recenze Sencor Scooter One: