Kenwood KMM-BT305

Autorádio Kenwood KMM-BT305

Autorádio Kenwood KMM-BT305

Skvělé autorádio známého výrobce, které nemá CD mechaniku. Místo ní lze pro dodání vlastní muziky využít USB vstup, případně Bluetooth. Ve Vašem voze dokáže nahradit hands free.

parametry autorádia Kenwood KMM-BT305

výrobce Kenwood
velikost rádia 1 DIN
CD mechanika Není
USB vstup Ano
BlueTooth Ano
externí mikrofon
Apple iPod & iPhone
Android ready
podsvícení tlačítek nastavitelné
podsvícení displeje nastavitelné
Loudness Ano
Bass Boost Ano
odnímatelný čelní panel Ano
vstup na ovládání z volantu Ano

Kenwood KMM-BT305

Autorádio Kenwood KMM-BT305 je moderním multimediálním zařízením navrženým pro zvýšení zábavy a pohodlí při jízdě v automobilu. Toto autorádio kombinuje kvalitní zvukový výkon s mnoha užitečnými funkcemi. Jedním z hlavních rysů tohoto autorádia je možnost bezdrátového připojení přes technologii Bluetooth, což umožňuje streamování hudby a hands-free hovory z vašeho mobilního zařízení. Disponuje také USB a AUX vstupy pro přehrávání hudby z různých zdrojů, a dokonce i vstupem pro řízení volantu, což zvyšuje bezpečnost a pohodlí během jízdy.

S možností nastavení a personalizace zvuku a širokou kompatibilitou s různými audioformáty si můžete užít kvalitní zvukový zážitek. Kenwood KMM-BT305 nabízí moderní funkce, které usnadňují ovládání a zvýšení zábavy během jízdy a je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní autorádio s pokročilými funkcemi.