Honda HRG 416 SK
Honda HRG 416 SK
Honda HRG 466 SK je kvalitní a velice dobře prodávaná benzinová sekačka s pojezdem, která je ideální pro údržbu travnatých ploch s velikostí do 800 metrů čtverečných. Samozřejmě má centrálně nastavitelnou výšku sečení, v dostatečném rozmezí 20 – 74 milimetrů. Její sběrný koš má maximální kapacitu 50 litrů. Šířka záběru sekačky je asi 41 centimetrů.
Parametry sekačky Honda HRG 416-SK
| výrobce | Honda |
| typ pohonu | benzinový |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | Ano |
| šíře záběru | 41 cm |
| mulčování | Ano |
| materiál skeletu | Ocel |
| výkon | 2900 W |
| rychlost pojezdu | 0.92 m/s |
| sběrný koš | Ano, 50 litrů |
| hmotnost sekačky | 30,5 kg |
| maximální plocha | 800 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 20 – 74 mm |
