HECHT 1233
HECHT 1233
HECHT 1233 je cenově dostupná elektrická sekačka pro nenáročné sekání, z široké nabídky známého výrobce nářadí na zahradu. Je velice lehká a hodí se hlavně pro údržbu rovných ploch do plochy 400 metrů čtverečných. Je velmi skladná a snadno se s ní manipuluje. Ideální třeba na údržbu předzahrádky. Má plastový skelet a koš na 30 litrů trávy.
Parametry sekačky HECHT-1233
| výrobce | Hecht |
| typ pohonu | elektrický |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | ne |
| šíře záběru | 33 cm |
| mulčování | ne |
| materiál skeletu | plast |
| výkon | 1200 W |
| rychlost pojezdu | |
| sběrný koš | Ano, 30 litrů |
| hmotnost sekačky | 6.9 kg |
| maximální plocha | 400 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 20 – 60 mm |
