Gorenje RK 6192AW

Gorenje RK 6192AW

Cenově velice dobře dostupná kombinovaná lednice, která patří k nejprodávanějším ve své kategorii. I v nabídce firmy Gorenje patří k nejlevnějším této velikosti, ale to vůbec neznamená že by byla špatná. Svým vnitřním prostorem a velikostí mrazáku je ideální pro tříčlennou až čtyřčlennou rodinu.

Přesto že se jedná o již pár let starý model, i dnes má co nabídnout. A pokud chcete bílou lednici tak v záplavě nerezových modelů stejně moc na výběr nemáte. K dispozici máte také regulaci vlhkosti CrispZone, což oceníte třeba pro čerstvost zeleniny.

parametry Gorenje RK 6192AW

výrobce lednice Gorenje
energetická třída spotřebiče A++
typ lednice kombinovaná, mrazák dole
hlučnost lednice 40 dB max
počet kompresorů 1
spotřeba elektřina za 24 hodin 0,64 kWh
spotřeba elektřiny za rok 235 kWh
možnost otočení otevírání dveří Ano
klimatická třída SN, N, ST, T
objem lednice (čistý) 229 litrů
objem mrazáku (čistý) 95 litrů
držák na lahve Ano
počet polic v lednici 4 ks, skleněné
přihrádka na vajíčka ano
počet zásuvek mrazáku 3 ks
výška lednice 185 cm
šířka lednice 60 cm
hloubka lednice 64 cm
hmotnost lednice 72 kg
technologie No frost ne
displej ne

Gorenje RK 6192AW

zkušenosti Gorenje RK 6192AW

  • velmi dobrý poměr cena / výkon
  • regulace vlhkosti CrispZone
  • do poluce ve dveřích se vejde i PET lahev 2.5 litru

Chladničko-mrazničková kombinace Gorenje RK 6192AW přináší vynikající výkon a spolehlivost, čímž se stává skvělým přírůstkem do každé domácnosti. S celkovým objemem 307 litrů poskytuje dostatek místa pro uskladnění potravin a surovin. Mrazicí část s objemem 88 litrů nabízí dostatek prostoru pro dlouhodobé uchování zmrazených potravin, zatímco chladicí část s objemem 219 litrů je ideální pro čerstvé potraviny a nápoje.

Díky svému modernímu a elegantnímu designu se chladničko-mrazničková kombinace Gorenje RK 6192AW hodí do každé kuchyně. Disponuje energetickou třídou A++, což znamená vysokou úspornost energie a šetrnost k životnímu prostředí. S intuitivním ovládáním a praktickými funkcemi, jako je NoFrost technologie a LED osvětlení, poskytuje tato kombinace nejen vynikající výkon, ale také komfort a pohodlí pro každodenní použití.