Bosch ARM 32 Ergoflex
Bosch ARM 32 Ergoflex
Bosch ARM 32 Ergoflex je dobře prodávaná elektrická sekačka z nabídky známého výrobce zahradní techniky. Je velmi skladná a lehká a je navržená pro maličké zahrady a hlavně předzahrádky. Má inovativní boční hřeben, který dokáže usnadnit sekání u plotů a obrubníků. V dané cenové hladině patří k těm nejkvalitnějším.
Parametry sekačky Bosch ARM 32-Ergoflex
| výrobce | Bosch |
| typ pohonu | elektrický |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | ne |
| šíře záběru | 32 cm |
| mulčování | ne |
| materiál skeletu | plast |
| výkon | 1200 W |
| rychlost pojezdu | |
| sběrný koš | Ano, 31 litrů |
| hmotnost sekačky | 6.8 kg |
| maximální plocha | 400 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 20 – 70 mm, 6 poloh |
