Autopotahy Audi A5

Autopotahy Audi A5

Autopotahy ve většině vozů mají dva hlavní úkoly. Mohou ochraňovat originální sedadla automobilu před poškozením, případně zamaskovat sedačky již poškozené a nebo mohou snadno změnit barvu a design v interiéru. Pro Audi A5, stejně jako pro jiné automobily se dá zakoupit jak sada potahů pro všechny sedačky, tak i jednotlivé potahy,

Audi A5

Audi A5 je povedený osobní automobil se sportovními rysy, který svou velikostí spadá do automobilového segmentu D. V nabídce tradiční německé značky jej najdeme od roku 2007. První generace (8T/8F) se prodával jako modelové roky 2008 – 2016. K dispozici je jako dvoudvéřové kupé, dvoudvéřový kabriolet a také jako pětidvéřový liftback s označením Sportback.

Druhá generace (F5) se potom prodává jako modelové roky 2017 a výše. Karosářské varianty zůstávají stejné.

V první generaci Audi A5 jsou k dispozici čtyřválcové a šestiválcové benzinové motory a také jeden osmiválec. Co se týká dieselových agregátů tak jednotky jsou čtyřválcové a šestiválcové. Převodovky jsou jak šestistupňový manuál tak i šesti sedmi a osmistupňový automat, dle verze.

potahy Audi A5

2010 Audi A5 SE TDi 2.0 Front

První generace vozu Audi A5 (8T/8F) se montuje v továrnách: Německo : Ingolstadt (Coupe & Sportback) a Německo: Neckarsulm (Cabriolet).

Druhá generace Audi A5 pochází ze stejných německých továren jako ta první.