Aku vrtačka Ferm CDM1120
Aku vrtačka Ferm CDM1120
Velmi oblíbená hobby akumulátorová vrtačka , především pro běžné domácí využití. V kufříku naleznete dva akumulátory, které v kombinaci s hodinovou nabíječkou zajístí dost energie třeba na celý den. Ve své cenové hladině patří k nejoblíbenějším.
vrtačka Ferm CDM1120
parametry aku vrtačky Ferm CDM1120
| výrobce vrtačky | Ferm |
| hmotnost včetně baterie | 3.1 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 32 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 20 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 17 + 1 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
