Aku vrtačka Einhell TC-CD 18-2 Li 4513846
Aku vrtačka Einhell TC-CD 18-2 Li 4513846
Velmi dobře prodávaná akumulátorová vrtačka znáhého výrobce hobby nářadí. Už podle pořizovací ceny je jasné že není určená pro profesionální použití, ale v domácnostech udělá spoustu práce. Dobře se drží a snadno obsluhuje.
vrtačka Einhell TC-CD 18-2 Li 4513846
parametry aku vrtačky Einhell TC-CD 18-2 Li 4513846
| výrobce vrtačky | Einhell |
| hmotnost včetně baterie | 1.9 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 38 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 36 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 19 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
