Aku vrtačka Black & Decker BDCD8
Aku vrtačka Black & Decker BDCD8
Domácí hobby akumulátorová vrtačka, ideální pro občasné nenáročné použití. Do sklíčídla se dá uplnou vrták se stopkou o průměru maximálně 10 milimetrů. Na pár vyvrtaných děr a utažených šroubků je tak akorát. V nalení naleznete nabíječku, která k nabitá vrtačky potřebuje asi 2.5 hodiny.
vrtačka Black & Decker BDCD8
parametry aku vrtačky Black & Decker BDCD8
| výrobce vrtačky | Black & Decker |
| hmotnost včetně baterie | 1.9 kilogramu |
| napětí | 7.2 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 12 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 20 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 10 |
| ochrana přetížení motoru | |
| osvětlení | |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie |
