Whirlpool MWD 122 SL

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWD 122 SL

Whirlpool MWD 122 SL

Moderní mikrovlnná trouba z nabídky známého výrobce spotřebičů. V rámci sortimentu této značky patří k těm levnějším, ale přesto je velmi dobrým pomocníkem v mnoha domácnostech. Je vybavená i grilem. Stejně jako ostatní výrobky od Whirpoolu se snadno a intuitivně ovládá. Do paměti si můžete uložit často používaná nastavení,

parametry trouby Whirlpool MWD 122-SL

výrobce Whirlpool
maximální příkon 700 W
energetická třída A
umístění volně stojící
barva nerez
průměr talíře 25 cm
otvírání dveří doleva
funkce rozmrazování Ano
objem trouby 20 litrů
hmotnost trouby 11 Kg
výška 26 cm
šířka 44.2 cm
hloubka 35.5 cm
gril Ano

Whirlpool MWD 122 SL

Recenze: Mikrovlnná trouba Whirlpool MWD 122 SL

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWD 122 SL přináší kombinaci spolehlivého výkonu a moderního designu do každé kuchyně. Jedná se o kompaktní zařízení, které se snadno vejde do většiny prostorů, ale přesto nabízí dostatek vnitřního prostoru pro přípravu různých pokrmů.

S jejím intuitivním ovládáním je příprava jídel jednoduchá a pohodlná. Disponuje přednastavenými programy pro různé typy jídel, což usnadňuje vaření i těm méně zkušeným. Funkce automatického odmrazování je velmi užitečná, umožňuje rychlé a rovnoměrné odmrazování potravin bez toho, aby se některé části začaly vařit.

Design trouby je moderní a elegantní, s nerezovým povrchem, který se skvěle hodí do většiny kuchyní. Díky svému kompaktnímu provedení nezabírá příliš místa na pracovní desce, což je skvělé pro uživatele s omezeným prostorem. Trouba má také jednoduše čitelný digitální displej a ergonomicky umístěné ovládací prvky, což zaručuje pohodlné používání.

Celkově je mikrovlnná trouba Whirlpool MWD 122 SL skvělou volbou pro každodenní vaření. Nabízí spolehlivý výkon, užitečné funkce a elegantní design, který se skvěle hodí do každé moderní kuchyně.