VeGA 46 HWXV
VeGA 46 HWXV
Pěkná a skvěle vybavená benzinová rotační sekačka s pojezdem, od dobře známého výrobce zahradní techniky. Hodí se pro údržbu trávníků o výměře kolem 800 metrů čtverečných, ale zvládne nárazově i mnohem víc. Snadno se obsluhuje a její největší předností je velmi dobrý poměr mezi pořizovací cenou a výkonem, nebo chcete-li výbavou.
parametry VeGA 46 HWXV
| typ sekačky | benzinová |
| typ sečení | rotační |
| maximální šíře záběru | 46 cm |
| pojezd | ano, 3-4 km/ hod |
| možnost mulčování | ano |
| materiál skeletu | ocel |
| boční výhoz | ano |
| sběrný koš | 70 litrů |
| výška sečení | centrálně 30 – 80 mm |
| hmotnost | 33 kg |
| vhodné pro plochy | do 800 m2 |
