Varná deska Whirlpool GOR 6416 NB

Varná deska Whirlpool GOR 6416 NB

Velmi elegantní plynová varná deska moderního designu z široké nabídky známého výrobce velmi kvalitních elektrospotřebičů. Dá se pořídit za opravdu super cenu a v domácí kuchyni udělá spoustu práce.

Varná deska Whirlpool GOR 6416 NB

  • jednoduché ovládání
  • velmi dobrý poměr cena / kvalita
  • velice elegantní design

parametry varné desky Whirlpool GOR 6416 NB

výrobce Whirlpool
materiál sklokramická
typ plynová
počet zón 4
ovládání desky mechanické
hmotnost spotřebiče 13.7 Kg
maximální příkon 3500 W
šířka desky 58 centimetrů
hloubka desky 51 centimetrů
dětská pojistka Ano
indikace zbytkového tepla  Ano
rámeček Ne
šířka výřezu 56 mm
hloubka výřezu 490 mm

Varná deska Whirlpool GOR 6416 NB

Výhody plynové varné desky

Plynové varné desky jsou oblíbenou volbou v mnoha domácnostech díky svým výhodám, které z nich činí ideální nástroj pro vaření. Jednou z hlavních výhod je okamžitá regulace teploty. Při použití plynové varné desky můžete snadno a rychle upravit intenzitu plamene, což vám umožní přesné a okamžité řízení teploty vaření. To je zvláště užitečné při přípravě pokrmů, které vyžadují rychlé změny teploty, jako jsou různé techniky smažení nebo dušení.

Další významnou výhodou plynových varných desek je jejich univerzálnost a schopnost spolupracovat s různými typy nádobí. Na rozdíl od indukčních varných desek, které vyžadují speciální magnetické hrnce a pánve, plynové varné desky fungují s jakýmkoli typem nádobí. To znamená, že můžete používat své oblíbené litinové pánve, nerezové hrnce nebo keramické nádobí bez jakýchkoli omezení. Navíc, díky rovnoměrnému rozložení tepla, které poskytuje otevřený plamen, je vaření efektivní a rovnoměrné, což vede k lepším výsledkům.

Plynové varné desky jsou také cenově dostupné a energeticky úsporné. I když může být počáteční investice do plynové varné desky a instalace plynového připojení vyšší, dlouhodobě jsou provozní náklady nižší ve srovnání s elektrickými varnými deskami. Plyn je obvykle levnější než elektřina, což znamená, že můžete dosáhnout úspor na nákladech na energie. Kromě toho jsou plynové varné desky odolné a snadno se čistí, což z nich činí praktickou a ekonomickou volbu pro každou kuchyni.