Varná deska Whirlpool ACM 808 BA S

Varná deska Whirlpool ACM 808 BA S

Velmi zajímavá indukční varná deska z široké nabídky známého výrobce velmi kvalitních elektrospotřebičů. Zaujme hlavně svým designem, respektive barvou. Ta se hodí do moderních kuchyní, a všude tam kde se nehodí klasická černá. Dvě plotýnky lze spojit v jednu Multizónu.

Varná deska Whirlpool ACM 808 BA S

  • jednoduché ovládání
  • velmi dobrý poměr cena / kvalita
  • časovač
  • Jet Start (Booster)

parametry varné desky Whirlpool ACM 808 BA-S

výrobce Whirlpool
materiál sklokramická
typ indukční
počet zón 4
ovládání desky dotykové
hmotnost spotřebiče 12.5 Kg
maximální příkon 7200 W
šířka desky 58 centimetrů
hloubka desky 51 centimetrů
dětská pojistka Ano
indikace zbytkového tepla  Ano
rámeček Ne
šířka výřezu 56 mm
hloubka výřezu 490 mm

Varná deska Whirlpool ACM 808 BA S

Recenze Whirlpool ACM 808 BA S

Whirlpool ACM 808 BA S je indukční varná deska, která zaujme moderním designem a pokročilými funkcemi. Tato varná deska je vybavena osmi varnými zónami, což umožňuje různým velikostem hrnců a pánví optimální umístění. S indukční technologií nabízí rychlé a efektivní vaření, kde se teplo generuje přímo v nádobě, což zajišťuje rychlý nárůst teploty a přesné vaření.

Funkce jako Booster umožňuje ještě rychlejší zahřátí. Kromě toho je tato varná deska vybavena intuitivním dotykovým ovládáním a řadou programů pro různé druhy vaření. Funkce Stop&Go vám umožňuje pozastavit vaření a později ho znovu obnovit. Recenze Whirlpool ACM 808 BA S často zdůrazňují jeho kvalitu, výkon a moderní vzhled, což ho činí atraktivní volbou pro ty, kteří hledají výkonnou a elegantní varnou desku pro svou kuchyň.