Varná deska Electrolux EHF 6241 FOK

Varná deska Electrolux EHF 6241 FOK

Cenově dostupná sklokeramická varná deska z nabídky tradičního výrobce kvalitních elektrospotřebičů. Ve své cenové hladině patří k těm nejlépe vybaveným modelům. Nemá rámeček, ale klasické zkosené hrany.

Varná deska Electrolux EHF 6241 FOK

  • jednoduché ovládání
  • klasické vestavné rozměry
  • stíratelný povrch
  • podsvícené ukazatele

parametry varné desky Electrolux EHF 6241 FOK

výrobce Electrolux
materiál sklokeramická
typ elektrická
počet plotýnek 4
ovládání desky dotykové
hmotnost spotřebiče 7,42 Kg
maximální příkon 6400 W
šířka desky 59 centimetrů
hloubka desky 52 centimetrů
dětská pojistka Ano
indikace zbytkového tepla Ano
rámeček Ano
šířka výřezu 560 mm
hloubka výřezu 490 mm

Varná deska Electrolux EHF 6241 FOK

Recenze varné desky Electrolux EHF 6241 FOK

V dnešní době jsou varné desky klíčovým prvkem moderních kuchyní, kde se funkčnost a design prolínají s pokročilou technologií. Jedním z významných hráčů na trhu je varná deska Electrolux EHF 6241 FOK, která slibuje přinést do vaší kuchyně špičkový výkon a praktické funkce. V této recenzi se podíváme na klíčové vlastnosti, výhody a možné nedostatky této varné desky.

Design a rozměry

Electrolux EHF 6241 FOK se vyznačuje elegantním a moderním designem, který se snadno začlení do různých typů kuchyní. S rozměry, které poskytují dostatek prostoru pro vaření a manipulaci s hrnci a pánvemi, je tato varná deska ideálním doplňkem pro každou domácnost. Materiály použité při výrobě působí kvalitním dojmem a nabízejí odolnost vůči každodennímu opotřebení.

Ovládání a uživatelská přívětivost

Dotykový panel Electrolux EHF 6241 FOK poskytuje snadnou a intuitivní navigaci. Uživatelé mohou jednoduše vybírat mezi různými nastaveními teploty a času, což usnadňuje přizpůsobení vaření jejich specifickým potřebám. Tento dotykový panel také přidává do kuchyně moderní a elegantní prvek.

Bezpečnost a údržba

Bezpečnost je klíčovou prioritou Electrolux EHF 6241 FOK. Deska je vybavena funkcemi jako je dětský zámek, který zabraňuje neautorizovanému přístupu, a indikátory pro bezpečné manipulace s horkými zónami. Snadno čistitelný povrch zase zajišťuje, že údržba je rychlá a snadná, což je vždy vítaným prvkem v každé domácnosti.