Trouba Gorenje BO 73CLB

Trouba Gorenje BO 73CLB

Gorenje BO 73CLB

Oblíbená vestavná pečící trouba v retro  designu v tmavém provedení. Má teleskopické vysouvání plechů, ve dvou úrovních. K dispozici také máte snadné čištění pomocí funkce AquaClean. Nastavení teploty se provádí mechanicky. HomeMADE tvar trouby vychází z tvaru kamenné pece.

parametry Gorenje BO 73CLB

výrobce Gorenje
maximální příkon 3.3 kW
typ umístění vestavná
výsuv plechů Ano, teleskopický ve 2 úrovních
energetická třída A
čištění Aqua Clean
počet funkcí 9
chlazení dvěří Cool Door
rozmrazování Ano
hmotnost 35 kg
rozměry trouby 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
vestavné rozměry 56-56,8 × 58,3-60 × 55 cm
objem trouby 65 litrů
materiál černá

Trouba Gorenje BO 73CLB

Retro trouby Gorenje

Retro vestavné trouby od společnosti Gorenje spojují klasický design s moderními technologiemi, aby vytvořily unikátní a stylový prvek pro vaši kuchyň. Tyto trouby přinášejí pohodlné a efektivní pečení, zatímco zároveň dodávají vaší kuchyni vintage atmosféru a eleganci. S jejich ikonickými tvary, zaoblenými rohy a pastelovými barvami přinášejí retro trouby od Gorenje do vaší kuchyně záblesk nostalgie a zároveň moderní pohodlí.

Každá retro trouba Gorenje je vybavena pokročilými funkcemi a technologiemi, které zajišťují přesné a rovnoměrné pečení vašich pokrmů. Od inteligentních senzorů pro optimální teplotní nastavení po rychloohřevové systémy, které zkracují dobu předehřívání, tyto trouby nabízejí špičkový výkon a výsledky. Navíc jsou vybaveny praktickými funkcemi, jako je samočisticí pyrolytická funkcionalita nebo teleskopické výsuvy, které usnadňují manipulaci s pekáči a plechy.

Kromě svého estetického a funkčního designu jsou retro trouby Gorenje také energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí. S moderními izolačními materiály a efektivními systémy využívání tepla pomáhají tyto trouby snižovat spotřebu energie a minimalizovat náklady na provoz. Díky nim můžete pečení svých oblíbených pokrmů vychutnávat s čistým svědomím, aniž byste museli obětovat výkon či kvalitu. Retro vestavné trouby Gorenje jsou tedy nejen stylovým a praktickým doplňkem vaší kuchyně, ale také šetrnou volbou pro vaši peněženku a planetu.