Recenze tabletu Lenovo Tab 3 7“ Wi-Fi 8GB

Recenze tabletu Lenovo Tab 3 7“ Wi-Fi 8GB

Elegantní sedmipalcový tablet od známého výrobce, který potěší především dobrou pořizovací cenou. Přístroj je určený hlavně pro málo náročné uživatele, kterým nabídne vše co mohou od podobného zařízení očekávat.

Parametry Lenovo Tab 3 7“ Wi-Fi 8GB

parametry
velikost 7 palců
procesor MediaTek MTK 8165
RAM 1 GB
rozlišení 1024 x 600 px
kapacita baterie 3450 mAh
Interní paměť 8 GB
rozlišení zadního fotoaparátu 2 MPix
konektivita WiFi, BlueTooth, GPS
hmotnost 300 gramů
systém Android 5.0 (Lollipo)
porty slot pro kartu, USBmicro

Recenze tabletu Lenovo Tab

 

klady zápory
velice příznivá cena  rozlišení fotoaparátu
elegantní design
 výdrž baterie

Lenovo Tab 3 7'' Wi-Fi 8GB

Lenovo Tab 3 představuje zajímavý tablet, který kombinuje elegantní design, výkonný hardware a pohodlnou mobilní výbavu. Tento tablet se vyznačuje svým tenkým a lehkým provedením, což usnadňuje přenos a používání na cestách. S displejem o živých barvách a dostatečným rozlišením je Lenovo Tab 3 vhodný pro sledování videí, prohlížení fotografií a surfování na internetu. Procesory s dostatečným výkonem umožňují plynulý chod aplikací a her, ačkoli se jedná spíše o střední třídu tabletů. Možnost rozšíření paměti a funkce, jako jsou duální reproduktory nebo vestavěná kamera, přidávají na všestrannosti.

Lenovo Tab 3 je často vybaven i konektory pro microSD karty a možností připojení k bezdrátovému internetu. Tento tablet bývá také cenově dostupný, což je atraktivní volbou pro ty, kteří hledají solidní zařízení pro základní účely bez nutnosti investovat do vysokého rozpočtu. V kombinaci s dlouhou výdrží baterie může Lenovo Tab 3 nabídnout skvělý výkon pro každodenní mobilní potřeby.