Nejlevnější pečící trouby

Nejlevnější pečící trouby

Pečící trouby jsou důležitou součástí prakticky všech kuchyní. Zatímco dříve se jednalo praticky vždy o samostatně stojící spotřebič, doplněný ještě o varnou desku, dnes již hradí prim až na vyjímky trouby vestavné. Také varné desky jsou dnes až na vyjímky samostatné a často se montují i do jiné části linky.

V našem přehledu naleznete nejlevnější modely, které se daly v daném časovém  období v českých eshopech objednat. Údaje vychází z informací ze srovnávačů zboží.

Nejlevnější pečící trouby v 1. pololetí roku 2020:

  1. Candy FCS 100 X – nejlevnější plnohodnotnou pečící troubou je tento model, který se dá v eshopech objednat už za cenu od 3690 korun.
  2. Whirlpool AKP 459IX – pokud fandíte spotřebičům značky Whirlpool, tak i od nich se dá pořídit levný model, a to konkrétně za 3888 korun.
  3. Whirlpool AKP 244 IX – jenom o pár korun dražší je tento model od Whirlpoolu, který má dokonce teleskopické vysouvání plechů. Ten se dá objednat už za 3930 korun.
  4. Candy FCP 502 X – levná pečící trouba z nabídky známého výrobce, která potěší hlavně snadnou obsluhou a pořizovací cenou už od ceny 3939 korun.
  5. Candy FCS 201 N – tmavá verze pečící trouby s horkým vzduchem za skvělou cenu, od 3990 korun. V případě omezeného rozpočtu ji lze jenom doporučit.

Nejlevnější pečící trouby