Nejlevnější chytré hodinky

Nejlevnější chytré hodinky

Chytré hodinky jsou hlavně v posledních letech vítaným pomocníkem pro mnoho nejenom mladších uživatelů. Dokáží nahradil a nebo doplnit hned několik elektronických zařízení. Levnější modely mají většinou jenom pár základních funkcí, ale ty sofistikovanější jsou opravdu vybavené až nečekanými funkcemi.

Hlavní rozdíl oproti klasickým hodinkám je, že místo klasického ciferníku mají displej. Díky němu můžete nejenom měnit vzhled, ale třeba také kontrolovat SMS zprávy a nebo i přijímat hovory.

Nejlevnější chytré hodinky v 1. pololetí roku 2024:

  1. 1Mcz Watch L18 – chytré hodinky ve čtyřech barevných variantách s cenou v eshopech již od 158 korun.
  2. MXM LH719 – smartwatch s cenou od 164 korun.
  3. Popron.cz Y68S – chytré hodinky s fitness funkcemi a cenou od 199korun.
  4. COTECi W97 Ultra – od 212 korun.
  5. Retoo DZ-09 45mm – od 236 korun.

Nejlevnější chytré hodinky v 1. pololetí roku 2020:

  1. Smartwild 2016 Smart Watch A1 – základní model chytrých hodinek, který zvládá třeba funkce hands free, sms zprávy, prostřednictvím BlueTooth a propojení s chytrým telefonem, ale mají také vlastní slot pro SIM kartu. Koupit se dají už od 298 korun.
  2. Erenbach Smartwatch DZ09 – cenově dostupné chytré hodinky, které mohou díky BlueTooth perfektně spolupracovat s Vašim chytrým telefonem. K dispozici za ceny od 316 korun.
  3. Swisstone SW 700 Pro – chytré hodinky s BlueTooth, které můžete v českých eshopech objednat za ceny již od 337 korun.
  4. TIPA DZ09 – kompletně počeštěné chytré hodinky s mikrofonem a reproduktorem, které samozřejmě umí také přijímat hovory i SMS. Objednat lze za 399 korun.
  5. ATOS GT08 – moderní chytré hodinky, které jsou vybavené i GPD přijímačem a spoustou dalších funkcí, koupit se daji už za 449 korun.

Chytré hodinky

Chytré hodinky představují moderní technologický prvek, který spojuje tradiční funkce hodinek s inteligentními a interaktivními schopnostmi. Tyto zařízení mají obvykle barevný dotykový displej, který umožňuje uživatelům rychlý a pohodlný přístup k různým informacím. Mohou zobrazovat notifikace ze sociálních sítí, e-mailů, a dalších aplikací přímo na zápěstí uživatele. Kromě toho chytré hodinky často nabízejí měření aktivity, srdečního tepu a dalších zdravotních údajů, což umožňuje uživatelům sledovat svůj životní styl a zdraví. Integrované senzory umožňují sledování sportovních aktivit, jako je běh, cyklistika nebo plavání, což činí z chytrých hodinek skválého společníka pro fitness nadšence.

Chytré hodinky se staly také neoddělitelnou součástí moderního životního stylu tím, že umožňují ovládání dalších zařízení přes Bluetooth, jako jsou chytré telefony nebo reproduktory. Uživatelé mohou přijímat hovory, odesílat zprávy nebo ovládat hudbu přímo ze svých hodinek, což přináší větší pohodlí a efektivitu do každodenního života. Díky rozmanitosti dostupných aplikací a možnostem personalizace nabízejí chytré hodinky širokou škálu funkcí, které mohou uspokojit různé potřeby a preference uživatelů.

Nejlevnější chytré hodinky