Nejlevnější chytré hodinky

Nejlevnější chytré hodinky

Chytré hodinky jsou hlavně v posledních letech vítaným pomocníkem pro mnoho nejenom mladších uživatelů. Dokáží nahradil a nebo doplnit hned několik elektronických zařázení. Levnější modely mají většinou jenom pár základních funkcí, ale ty sofistikovanější jsou opravdu vybavené až nečekanými funkcemi.

Hlavní rozdíl oproti klasickým hodinkám je, že místo klasického ciferníku mají displej. Díky němu můžete nejenom měnit vzhled, ale třeba také kontrolovat SMS zprávy a nebo i přijímat hovory.

Nejlevnější chytré hodinky v 1. pololetí roku 2020:

  1. Smartwild 2016 Smart Watch A1 – základní model chytrých hodinek, který zvládá třeba funkce hands free, sms zprávy, prostřednictvím BlueTooth a propojení s chytrým telefonem, ale mají také vlastní slot pro SIM kartu. Koupit se dají už od 298 korun.
  2. Erenbach Smartwatch DZ09 – cenově dostupné chytré hodinky, které mohou díky BlueTooth perfektně spolupracovat s Vašim chytrým telefonem. K dispozici za ceny od 316 korun.
  3. Swisstone SW 700 Pro – chytré hodinky s BlueTooth, které můžete v českých eshopech objednat za ceny již od 337 korun.
  4. TIPA DZ09 – kompletně počeštěné chytré hodinky s mikrofonem a reproduktorem, které samozřejmě umí také přijímat hovory i SMS. Objednat lze za 399 korun.
  5. ATOS GT08 – moderní chytré hodinky, které jsou vybavené i GPD přijímačem a spoustou dalších funkcí, koupit se daji už za 449 korun.

Nejlevnější chytré hodinky