Navitel MS400 Lifetime

Navitel MS400 Lifetime

Momentálně jedna z cenově nejdostupnějších automobilových navigací ze sortimentu známého výrobce. Pokud nechcete investovat do pomocníka na cestách žádné velké peníze a nepotřebujete mapy celé Evropy, určitě se u ní pozastavíte. V ceně jsou mapy pro Rakousko, Bělorusko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Českou republiku, Německo, Estonsko, Litvu, Lotyšsko, Polsko, Slovensko a Ukrajinu.

Podobně jako u ostatních navigací od Navitelu máte k dispozici i upozornění na statické rychlostní radary a nebo třeba na zpomalovací prahy. Na výběř máte mezi zobrazením 2D či 3D a kromě klasické mapy můžete využít také širokou databází objektů jako jsou čerpací stanice, restaurace a podobně.

Ve své cenové hladině patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co se dá koupit. Pokud tedy nepotřebujete i mapy dalších zemí. V tom případě se ale můžete podívat na stejný model vybavený podklady pro celý starý kontinent.

Navigace Navitel MS400 Lifetime

  • doživotní aktualizace map v ceně
  • mapy pro Rakousko, Bělorusko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Českou republiku, Německo, Estonsko, Litvu, Lotyšsko, Polsko, Slovensko a Ukrajinu

parametry Navitel MS400 Lifetime

výrobce navigace Navitel
typ navigace automobilová
výdrž baterie cca. 1 hodinu
uhlopříčka displeje 5 palců
rozlišení displeje 480 x 272
3D zobrazení Ano
asistent jízdních pruhů Ano
interní paměť navigace
hmotnost 235 gramů
rozměry 132 x 88 x 12 mm

Navitel MS400 Lifetime