Mora VMT 431 B

Mikrovlnná trouba Mora VMT 431 B

Mora VMT 431 B

Moderní vestavná mikrovlnná trouba z nabídky známého výrobce spotřebičů. Dá se kombinovat i s pečící troubou ve stejném designu. Snadno se ovládá, a i když nejste zrovna technický typ tak se s ní skamarádíte velmi rychle. Montáž, tedy vestavba je také velice jednoduchá.

parametry trouby Mora VMT 431-B

výrobce Mora
maximální příkon 1450 W
energetická třída A
umístění vestavná
barva černá
průměr talíře  27 cm
otvírání dveří doleva
funkce rozmrazování Ano
objem trouby 23 litrů
hmotnost trouby 31 Kg
výška 39 cm
šířka 59.5 cm
hloubka 39 cm
gril Ano

Mora VMT 431 B

Recenze: Mora VMT 431 B

Mikrovlnná trouba Mora VMT 431 B je praktický a elegantní spotřebič, který se skvěle hodí do každé moderní kuchyně. Díky svému kompaktnímu a stylovému designu v černé barvě snadno zapadne do jakéhokoli interiéru. Tento model je vestavný, což znamená, že nezabírá zbytečně místo na kuchyňské lince a přináší čistý a integrovaný vzhled. S objemem 23 litrů a výkonem mikrovln 900 W nabízí dostatečný prostor a výkon pro ohřev a přípravu jídel.

Jednou z hlavních předností Mora VMT 431 B je její jednoduché a intuitivní ovládání. Mikrovlnná trouba je vybavena digitálním displejem a dotykovým ovládacím panelem, což umožňuje snadné nastavení času, výkonu a výběr z přednastavených programů. Programy zahrnují různé možnosti pro rozmrazování, ohřev a vaření, což usnadňuje přípravu široké škály pokrmů. Kromě toho, funkce dětské pojistky zajišťuje bezpečnost a brání nechtěnému spuštění spotřebiče.

Další výhodou tohoto modelu je rovnoměrné rozložení mikrovln, které zajišťuje důkladné a stejnoměrné prohřátí pokrmů. Trouba je vybavena otočným talířem o průměru 27 cm, což umožňuje ohřev i větších nádob. Snadno čistitelný interiér s povrchem, který odpuzuje nečistoty, zajišťuje minimální údržbu a dlouhou životnost spotřebiče. Celkově vzato, Mora VMT 431 B je spolehlivá a výkonná mikrovlnná trouba, která nabízí skvělý poměr kvality a ceny, a je ideální volbou pro každodenní použití v jakékoli domácnosti.