Kellys Gibon 30

Kellys Gibon 30 je dobře prodávané horské kolo , které je navržené nejenom pro sportovce. Stejně jako ostatní kola v této cenové hladině má odpruženou přední vidlici a kvalitní komponenty od firmy Shimano. Navíc je velice lehké.

Kellys Gibon 30

parametry Kellys Gibon 30

výrobce Kellys
typ horské kolo
odpružená vidlice Ano, ROCK SHOX Recon Silver TK (27.5), 120mm, Solo Air / Maxle Lite 15mm Boost thru axle
model pánský
počet rychlostí 2 x 10
typ přesmykače SHIMANO Deore M618-D (direct mount)
přehazovačka SHIMANO SLX M670 (direct mount)
rám Kellys Dynamic HT 27.5 (650B) 6061 3ple butted (12x148mm Boost thru axle)
 brzdy SHIMANO M445 / 447 Hydraulic Disc
hmotnost kola 11.06 kg
barvy černá, černá / tyrkysová, šedá / stříbrná
řetěz KMC X10EL (108 links)
sedlo KLS Falcon

Kellys Gibon 30 2017

Kellys Gibon 30 je horské kolo vyvinuté a vyráběné společností Kellys Bicycles, která je známá svou dlouhou historií v oblasti výroby kvalitních jízdních kol. Gibon 30 je navržen pro nadšené horské cyklisty, kteří hledají vysoce výkonné a spolehlivé kolo pro náročné terény a trailové jízdy. Toto kolo je postaveno na lehkém a pevném hliníkovém rámu, který kombinuje tuhost s absorpcí nárazů, což poskytuje stabilní a pohodlnou jízdu i v nejdrsnějším terénu.

Kellys Gibon 30 je vybaveno špičkovými komponenty, které zajišťují vysoký výkon a spolehlivost. Patří sem například odpružená vidlice s dostatečným zdvihem pro pohodlnou jízdu přes nerovnosti, kvalitní hydraulické kotoučové brzdy pro spolehlivé zastavení v každé situaci a precizní převodová soustava, která umožňuje rychlé a plynulé změny rychlostí i při náročných stoupáních. Díky své všestrannosti a výkonnosti je Kellys Gibon 30 ideální volbou pro cyklisty, kteří si chtějí užít adrenalinové dobrodružství na horských stezkách bez kompromisů.