HUSQVARNA AUTOMOWER 450X
HUSQVARNA AUTOMOWER 450X
HUSQVARNA AUTOMOWER 450X je oblíbená a opravdu velmi propracovaná robotická sekačka od světoznámého výrobce zahradní a lesní techniky. Firma má s podobnými stroji již dvacetileté zkušenosti. Zvládne se sama postarat o pozemek až do velikosti 5000 metrů čtverečných. Má dokonce i výstražný systém proti krádeži.
Parametry sekačky HUSQVARNA AUTOMOWER-450X
| výrobce | Husqvarna |
| typ pohonu | elektrický, akumulátor |
| typ sečení | žací systém 3 otočné břity ostré jako žiletka |
| pojezd | Ano |
| šíře záběru | 24 cm |
| mulčování | |
| materiál | Plast ASA |
| výkon | |
| rychlost pojezdu | |
| sběrný koš | ne |
| hmotnost sekačky | 13.9 kg |
| maximální plocha | do 5000 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 20 – 60 mm |
