Husqvarna Automower 420
Husqvarna Automower 420
Husqvarna Automower 420 je oblíbená a výkonná robotická sekačka od světoznámého výrobce zahradní a lesní techniky. Sekačka se automaticky nabíjí a zvládne dokonce sklon terénu až do 45 % (až 24 stupňů). Je velice tichá a umí svůj provoz i přizpůsobit podle počasí. Sama si najde nabíječku, když ji potřebuje.
Parametry sekačky Husqvarna Automower-420
| výrobce | Husqvarna |
| typ pohonu | elektrický, akumulátor |
| typ sečení | žací systém 3 otočné břity ostré jako žiletka |
| pojezd | Ano |
| šíře záběru | 24 cm |
| mulčování | |
| materiál | Plast ASA |
| výkon | |
| rychlost pojezdu | |
| sběrný koš | ne |
| hmotnost sekačky | 11.5 kg |
| maximální plocha | do 2200 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 20 – 60 mm |
