Honda HRX 476 PK

Honda HRX 476 PK

Honda HRX 476 PK je špičková a výborně prodávaná benzinová sekačka s pojezdem a elektronickým startováním, která je vhodná pro údržbu travnatých ploch s velikostí do 1200 metrů čtverečných. Samozřejmě má centrálně nastavitelnou výšku sečení, v dostatečném rozmezí 20 – 74 milimetrů. Její sběrný koš má maximální kapacitu 69 litrů. Šířka záběru sekačky je asi 47 centimetrů.

Parametry sekačky Honda HRX-476 PK

 výrobce  Honda
 typ pohonu  benzinový
 typ sečení  rotační
 pojezd  Ano
 šíře záběru  47 cm
 mulčování  Ano
 materiál skeletu  Ocel
 výkon  2700 W
 rychlost pojezdu  0.89 m/s
 sběrný koš  Ano, 69 litrů
 hmotnost sekačky  32 kg
 maximální plocha  1200 m2
 centrálně nastavitelná výška  Ano, 25 – 79 mm

Honda HRX 476 PK je výkonná sekačka na trávu, která kombinuje spolehlivost, výkon a inovativní funkce. Tato sekačka je určena pro náročné uživatele, kteří vyžadují špičkový výkon a precizní řezání pro své zahrady či travnaté plochy. Síla a efektivita pohonné jednotky Honda zaručuje spolehlivý start a výkon i v náročných podmínkách.

Jedním z klíčových prvků Honda HRX 476 PK je její vysoký výkon a špičkové řezání. Díky pohonné jednotce Honda GCV 160 o výkonu 5,5 koně a širokému pracovnímu záběru 47 cm je tato sekačka schopna zvládnout velké plochy trávníku s minimálním úsilím. Navíc je vybavena inovativní technologií Versamow, která umožňuje uživatelům přepínat mezi sběrem trávy a mulčováním přímo z řídící páky.

Další výhodou Honda HRX 476 PK je její robustní konstrukce a ergonomický design. Sekačka je vyrobena z odolných materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost i při náročném používání. Ergonomické ovládací prvky a nastavitelné rukojeti pak poskytují uživatelům pohodlný a příjemný zážitek z práce. S těmito vlastnostmi je Honda HRX 476 PK ideální volbou pro ty, kteří vyžadují vysoký výkon, spolehlivost a komfort při sečení trávy.

 

Honda HRX 476 PK