HECHT 5534 SX 5 in 1
HECHT 5534 SX 5 in 1
HECHT 5534 SX 5 in 1 je velmi výkonná benzinová sekačka, která se hodí pro pravidelnou údržbu travnatých ploch s velikostí do 1600 metrů čtverečných. Její čtyřtaktní motor má objem 173 cm3 a výkon až 4500 W. Samozřejmě má centrálně nastavitelnou výšku sečení, až do výše 7.5 centimetrů. Sběrný koš má kapacitu 60 litrů.
Parametry sekačky HECHT 5534-SX 5 in 1
| výrobce | Hecht |
| typ pohonu | benzinový |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | Ano |
| šíře záběru | 51 cm |
| mulčování | Ano |
| materiál skeletu | ocel |
| výkon | 4500 W |
| rychlost pojezdu | 4.5 km / hod |
| sběrný koš | Ano, 60 litrů |
| hmotnost sekačky | 38.7 kg |
| maximální plocha | 1600 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano |
