HECHT 547 SXW
HECHT 547 SXW
HECHT 547 SXW je dobře prodávaná benzinová sekačka, která se hodí pro pravidelnou údržbu travnatých ploch s velikostí do 1000 metrů čtverečných. Její čtyřtaktní motor má objem 139 cm3 a výkon až 2600 W. Samozřejmě má centrálně nastavitelnou výšku sečení, až do výše 5 centimetrů. Sběrný koš má kapacitu 65 litrů.
Parametry sekačky HECHT 547-SXW
| výrobce | Hecht |
| typ pohonu | benzinový |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | Ano |
| šíře záběru | 46 cm |
| mulčování | Ano |
| materiál skeletu | ocel |
| výkon | 2500 W |
| rychlost pojezdu | 3.6 km / hod |
| sběrný koš | Ano, 65 litrů |
| hmotnost sekačky | 32 kg |
| maximální plocha | 1000 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano |
